Ryłko Y8200BT-AP4

Wybrane nowości w ofercie Guepardo Buty (marzec 2013)

Po raz kolejny powracamy z cykliczną kategorią wpisów prezentujących Wam bliżej wybrane nowości w asortymencie sklepów Guepardo Buty. Dzisiaj w klimatach zbliżającej się wiosny. Serdecznie zapraszamy do dalszej części wpisu, w którym postaramy się omówić kilka wybranych przez nas, ciekawych modeli.

Pierwszą propozycją (widoczną na zdjęciu głównym), którą chcemy zarekomendować są wykonane z naturalnej skóry lakierowanej czółenka z serii ESTIMA. Piękny czerwony kolor oraz wysoki na 10 cm obcas i podwyższona podeszwa bezsprzecznie sprawiają, że buty te (model Ryłko Y8200BT-AP4) są niepowtarzalne. Idealne jako uzupełnienie każdego, nawet najprostszego stroju.

Model ten dostępny jest w rozmiarach 36,5-40, a jego cena ustalona została na poziomie 269 zł – więcej informacji bezpośrednio na stronie naszego sklepu.

Ulmani 12806-L8-L4

Ulmani (model 12806-L8-L4) to przepiękne, pomarańczowe baleriny z klamrą na nosku wykonane z naturalnej skory lakierowanej. Wręcz idealne na zbliżającą się wiosnę, idealnie pasujące do trendu colorblocking – świetne do codziennego stroju (zarówno do pracy, jak i na spacer).

Model ten dostępny jest w rozmiarach 37-40, a jego cena ustalona została na poziomie 248 zł – więcej informacji bezpośrednio na stronie naszego sklepu.

Ulmani 7567-PS3-L1

Kolejna propozycja firmy Ulmani (model 7567-Ps3-L1) to wyjątkowo eleganckie czółenka wykonane z naturalnej,miękkiej skóry lakierowanej i licowej. Niepowtarzalność zapewnia im odpowiednie połączenie koloru czarnego i beżowego, a klamra na nosku dodaje im upragnionego blasku. Niewysoki obcas i miękka wyściółka sprawiają, że model ten jest wyjątkowo wygodny. Sprawdzi się świetnie w przypadku każdego klasycznego stroju.

Model ten dostępny jest w rozmiarach 37-40, a jego cena ustalona została na poziomie 248 zł – więcej informacji bezpośrednio na stronie naszego sklepu.

Napisz komentarz