Buty

Wybrane nowości w ofercie Guepardo Buty

Asortyment naszej firmy powiększył się w ostatnich dniach o wiele nowych, eleganckich i modnych par butów, z których część chcielibyśmy Wam na łamach tego bloga zaprezentować i tym samym polecić. Serdecznie zapraszamy do dalszej części wpisu, w którym postaramy się omówić kilka wybranych przez nas, ciekawych modeli.

Pierwszym modelem godnym z pewnością uwagi każdej kobiety (widocznym na zdjęciu głównym) są buty firmy Ryłko (model Y8200-81) – klasyczny wzór w kolorze czarnym z naturalnej lakierowanej skóry. Wysoki, ale i zarazem dobrze wyprofilowany obcas oraz okrągły przód zapewnią odpowiedni komfort. Model ten idealny jest nie tylko na co dzień, ale również na specjalne okazje.

Model ten dostępny jest w rozmiarach 36,5-39, a jego cena ustalona została na poziomie 239 zł – więcej informacji bezpośrednio na stronie naszego sklepu.

Caprice 9-22100-20-364

Kolejna propozycja to buty firmy Capricestylowe balerinki w kolorze beżowym (model 9-22100-20-364). Model ten wykonany został z naturalnej skóry licowej. Ciekawe połączenie z czarnym czubkiem, idealnie pasujące do schematu tzw. colorblocking, nadaje tym butom oryginalny wygląd. Nie sposób nie wspomnieć, że model ten to nie tylko buty bardzo lekkie, ale również wyjątkowo wygodne. Wręcz idealne na codzienne spacery.

Model firmy Caprice dostępny jest w rozmiarach 37,5-42, a jego cena ustalona została na poziomie 199 zł – więcej informacji bezpośrednio na stronie naszego sklepu.

Ryłko Y9200H5-BI2

Ponownie wracamy do firmy Ryłko (model Y9200H5-BI2), która zaprojektowała świetnie prezentujące się czółenka – wykonane z naturalnej skóry polakierowanej w kolorze beżowym. Wysoki na 8 centymetrów obcas, dzięki podwyższonej podeszwie, jest zaskakująco wygodny. Cechą wyróżniającą tę parę jest bez wątpienia dopinana kokardka, dzięki której w błyskawiczny sposób możemy zmienić wygląd butów. Model ten świetnie nadaje się nie tylko do dziennych, stonowanych kreacji, ale również na wieczorne wyjścia do restauracji.

Model ten dostępny jest w rozmiarach 36,5-40, a jego cena ustalona została na poziomie 289 zł – więcej informacji bezpośrednio na stronie naszego sklepu.

Oczywiście wymienione wyżej buty to tylko część propozycji, jakie w swojej ofercie ma firma Guepardo – zapraszamy nie tylko do naszych salonów, ale również na naszą stronę internetową, gdzie dostępne są wszystkie nowości naszej oferty.

Napisz komentarz