szpileczki

Buty na wiosnę 2013

Większość z Pań z pewnością śledzi obowiązujące trendy na rynku mody i tym samym zastanawia się, jakie buty będą modne na wiosnę 2013 roku? Specjaliści w stylizacji zgodnie uważają, że jednym z podstawowych trendów wiosennych będą przede wszystkim szalone i kolorowe szpilki.

Nie znaczy to oczywiście jednak, że na półkę odstawimy koturny, czy też balerinki – tego rodzaju obuwie również powinniśmy założyć wiosną pod warunkiem, że idealnie wpasują się w popularny w tym roku trend geometrycznego miksu różnych kolorów – z angielskiego ‚colorblocking‚ – wyraźnie oddzielonych od siebie.

Balerinki

Przykładem idealnego zastosowanie wspomnianego miksu mogą być chociażby szpilki, w których obcas znacznie różni się kolorem od pozostałej części buta.

Specjaliści podkreślają, że tego typu obuwie idealnie pasuje praktycznie do każdej kreacji i z pewnością będzie modne nie tylko poprzez sezon wiosenny. Bez względu więc na to, czy na co dzień nosimy jeansy, czy też bardziej wysublimowany strój – buty te będą zakupem doskonałym.

1 Komentarz

  1. Izabela

    Zdecydowanie, moim faworytem są bardziej stonowane i klasyczne wzory. Pierwszy wzór butów (tych na obcasach) jest wystarczająco „kolorowy” i takie szaleństwo w zupełności mnie zadowala.

Napisz komentarz